Power XL Doğa Radyo Radyo Fenomen İstanbul FM Radyo Damar Radyo Megasite TGRT FM Radyo Onbeş Radyo Pink Radyo Süper Aşk FM Radyo ODTÜ Radyo Dost Radyo Seymen Londra Türk Radyosu Harbi Radyo Zemzem FM Radyo 42 NTV Spor Radyo Bilkent Radyo Turkuvaz Radyo Banko Radyo Akdeniz Radyo Spor Bodrum FM Radyo Beyaz Arabesk Radyo Radyo 35 Haber Türk Radyo TRT Radyo Türkü Alem FM Cansuyu Fm Radyo Eksen Radyo 7 Dünya FM Radyo Alaturka Number One FM Tiryaki FM Metro FM Delta FM Radyo Klas Arabesk FM ibadet fm Radyo Feza SHaber Radyo Power Türk Medya FM Atlantis FM Slow Time TRT Radyo 3 Radyo Sevimli Radyo Nefes Lig Radyo Virgin Radio Türkiye Joy Türk Süper FM Radyo Halikarnas SanaL FM Ostim Radyo Yön Radyo Karadeniz FM Küpe FM Radyo Aşk Radyo Bg Türk Show Radyo Kral Pop Bor FM Öz FM Power FM Park FM Baba Radyo Karma Türk Pal Station Radyo Şahin Istanbul34 FM Radyo İmparator Radyo Türk Capital Radio Cyprus Çayeli FM Kral FM Hazal Fm Lalegül FM Cem Radyo Radyo İlaç TRT FM Radyo Fenerbahçe Radyo Kırık Plaklar Radyo Cihan Zirve Radyo Sema FM Niğde Tempo FM Antu FM Hatay Fm Radyo Kızılelma Dua FM Luxury Lounge Radyo İmaj Açık Radyo Radyo CNN Türk Radyo KTÜ İmbat FM Lounge FM Seyhanın Yeri Aşk FM Türkiye Capital Radio Radyo Vizyon Radyo Yaren Rock FM Radyo Aktif Mesaj FM Radyo Babylon KRT Hatay FM Radiontime summer fm Lokum FM Radyo ON Radyo İlef Kanaltürk Radyo Özgür Radyo Radyo Dinamix Radyo 38 Bayrak FM Radyo Viva Radyo Vatan Cübü Fm TRT Radyo 1 Asya Radyo Radyo 2000 Radyo Uhud Radyo Hamsi Radyo Mega idil fm Romantik Türk Radyo Ekin Radyo Venüs Radyo Mister Joy FM TRT Radyo 4 TRT Radyo Nağme Moral FM Radyo Yeşil Mavi Kisstanbul Fm Ülkü FM The MORE Radio Konya Gözyaşı FM X Radyo Nostalji Ankara FM Radyo A Radyo Ender Radyo Sevda Radyo Trafik Mix FM Adana FM İtü Radyosu Rock Yozgat Sorgun Fm NTV Radyo SoN FM Hazal Fm Bursa Tatlı Fm Radyo Sır Radyo D Radyo Hiranur Radyo Kİ Radyo Mood Karma Love Pal FM Radyo Pause Kalp fm Radyo Hacettepe Radyo At Kafaları Radyo iSlam Slow Türk Kayseri FM Türk Rap fm Radyo Ahenk Radyo Fİ Radyo 24 Radyo Medine Power Love FM Bizim Radyo Radyo Minber Radio FG Hayal Fm Radiontime Radyo Çağdaş Slow Karadeniz FM Uludağ FM Burç FM İtü Radyosu Caz Blues Virgin Radio Hizmet FM Radyo Tünel Radyo Tatlıses Radyo Mydonose Konya Fm Best FM Radyo Avrasya Türk Mersin FM Bloomberg HT Radyo Radyo Seyhan İnce FM izmir Fm Radio Shema Radyo Karadeniz Radyo Voyage Radyo Moda Max FM Radyo Üniversite Karadeniz Sesi Fm
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : Konya Fm Dinliyorsunuz...

Konya FM, 99.5 frekansından yayın yapmakta olan yerel bir radyo kanalıdır. Özellikle Konya ve çevresinde oldukça fazla dinlenmekte ve takip edilmektedir. Radyo istasyonu müzik türü olarak Dini radyolar kategorisinde yer almaktadır. Bunun nedeni, radyonun Din ve Tasavvuf üzerine programlar yapmasıdır. Konya FM dinleyerek birçok ilahiye ulaşabilirsiniz. Kur’an-ı Kerim meallerini de bulabileceğiniz radyo, oldukça geniş program yelpazesi sunmaktadır. Sadece ilahi dinlemek için bile bu radyoyu dinleyebilirsiniz. ilahi seven bireyler için birebir yayında bulunan Konya fm aynı zamanda dini içerikler türündeki bilgiler ile dinleyici kişileri aydınlatmaktadır.rnKonya fm aynı kategorideki farklı bir başlık ya da farklı bir daldır. Diğer frekanstaki radyoların aksine dini teması ile günümüz dinleyicilerin gönlünü fetih etmeyi başaran radyolardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Her bireyin arada huzur bulabilmek için muhakkak dinlediği radyo kanalları arasında yerini almayı başarmıştır. Uzun süredir bu sektörde olmasına karşın hala radyo kanalları arasında yerini almaktadır. Konya fm ülkemizdeki en çok dinlenilen popüler radyolardan birisi olarak bilinmektedir. Her geçen gün kendini geliştirmeyi ve bir adım ileriyi götürmeyi amaçlayan Konya fm bu amacını başarmakta ve kişiler tarafından tercih edilme oranını giderek artırmaktadır. Kullanım alanının artması dini içeriklerin aynı sıra bireylerin sorularına cevap veren bir program olması, istenilen ilahileri çalması, gündemden son dakika haberlerini bireyler ile paylaşması gibi daha pek çok alternatifi bireylere sunmaktadır. rnKonya fm in içerisinde kişiler dinlerken farklı dokunuşları hissede bilmeleri mümkündür. Radyo ya da radyoculuk sektöründe hala yerini koruyan ve belli bir dinleyici kitlesi bulunan Konya fm gün geçtikçe bu sayıyı artıran radyolar arasında yerini almaktadır. Yayın içerisinde farklı içerikleri aynı zamanda sevgili radyo dinleyicilerini de bilgilendirmektedir. Bunun yanı sıra kişilerin istek şarkılarını çalarak bireylere iletişimi de sağlamaktadır. Müzik çalar dinlemekten sıkılan bireylere radyo tek adres olarak gösterilmektedir. Bu sebep ile her bireyin tarzına uygun müzik seçenekleri ile siz bireyleri de dinleyici kitlesine katması mümkün olan olasılıklar arasında yerini almaktadır. Dinlemeniz tavsiye edilmektedir.

CEMİL KIRALİ

SİZİ ALLAH ISLAH EYLESİN. BANKA REKLAMLARININ ARDINDAN AYET OKUYORSUNUZ. BU MÜNAFIKLIK DEĞİLMİDİR. HANGİ SAFTASINIZ.FAİZ ALLAH CC A SAVAŞ AÇMAK OLDUĞUNU BİLMİYORMUSUNUZ. ÇOK YAZIK.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : Konya Fm