Radyo At Kafaları Lounge FM Radyo Kızılelma Radyo Ekin Radyo A Radyo Çağdaş Arabesk Radyo Seyhanın Yeri Radyo Spor ibadet fm Baba Radyo Radyo Venüs Kral Pop Park FM Radyo 24 Karma Love Karma Türk Kalp fm Ülkü FM Radyo Seymen Radyo Ender Radyo Mega Konya Gözyaşı FM İstanbul FM Arabesk FM Radyo Klas The MORE Radio Ostim Radyo Lig Radyo Radyo Pink Show Radyo Bodrum FM Radyo KTÜ Radyo CNN Türk Küpe FM Radyo Onbeş Lalegül FM Radyo 35 Radyo Kırık Plaklar Radyo Mood Mix FM Burç FM Slow Türk Radyo Şahin Radyo Voyage TRT Radyo 3 Radyo Hacettepe Radyo Sır Aşk FM Türkiye Radyo Pause X Radyo Nostalji Zemzem FM Luxury Lounge Radyo Moda Dünya FM TRT Radyo Nağme Haber Türk Radyo Mesaj FM Radyo Avrasya Türk Adana FM Özgür Radyo NTV Spor SanaL FM KRT Hatay FM Uludağ FM Joy Türk Radyo 7 Radyo Sevimli Radyo Üniversite TRT Radyo 4 TRT FM Power Türk Radyo Süper Kral FM Virgin Radio Radyo Bg Türk Kayseri FM Öz FM Doğa Radyo Kanaltürk Radyo TGRT FM Radyo Minber Power XL Alem FM Karadeniz Sesi Fm Radyo Sevda Power FM izmir Fm Moral FM Radyo Vatan Mersin FM Radyo 38 Hatay Fm Radyo Karadeniz Radyo Nefes Londra Türk Radyosu Radyo Yaren Capital Radio Joy FM İmbat FM Radyo Aşk Radyo D Açık Radyo Radyo 42 Virgin Radio Türkiye Radio Shema Radyo Vizyon Ankara FM Radyo Uhud Radyo Babylon Radyo Türk Number One FM Radyo Damar FM Radyo Akdeniz Radyo Damar Yozgat Sorgun Fm Slow Karadeniz FM Radyo 2000 Radyo Ahenk NTV Radyo Konya Fm Radyo Cihan Radyo Alaturka Radyo Dinamix Tatlı Fm Radyo Trafik Bizim Radyo Radyo Fİ Dua FM Kisstanbul Fm Rock FM Cübü Fm Radyo Viva Asya Radyo Max FM Radyo Dost Antu FM Bloomberg HT Radyo Radyo Medine Radyo Aktif Radyo Mister Best FM Metro FM Radyo İmaj Radyo İlef Radyo iSlam Aşk FM Radyo Mydonose SoN FM Radyo Turkuvaz Radyo Hiranur Bayrak FM Süper FM Radio FG Radyo Tünel idil fm Capital Radio Cyprus Radyo Eksen Türk Rap fm Hazal Fm Bursa Radyo Beyaz Zirve Radyo Power Love FM Radyo Halikarnas Hayal Fm Radyo Tatlıses Radyo Fenomen SHaber Radyo TRT Radyo Türkü Niğde Tempo FM Radyo ON Radyo İmparator Radyo Hamsi Çayeli FM Radyo Banko TRT Radyo 1 Pal Station Sema FM Radyo Megasite Bor FM Radiontime İnce FM Romantik Türk Slow Time Radyo Feza Lokum FM Pal FM İtü Radyosu Caz Blues Radyo İlaç Delta FM Yön Radyo Radiontime Karadeniz FM Cem Radyo Tiryaki FM Radyo Seyhan Radyo Bilkent Radyo Kİ Hazal Fm Medya FM Radyo ODTÜ Atlantis FM summer fm İtü Radyosu Rock Istanbul34 FM Cansuyu Fm Harbi Radyo Hizmet FM Radyo Fenerbahçe
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : TGRT FM 93.1 Dinliyorsunuz...

TGRT FM

TGRT FM Türkçe yayın yapan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda haber, program, tiyatro gibi konularda da paylaşımları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. 4 Ekim 1993 yılında yayın hayatına başladı ve dünya üzerinden dinlenme imkanı bulunuyor. Bunun için internet üzerinden sisteme giriş yapanlar istedikleri her yerden bağlanarak radyoyu dinleyebilirler. Ulusal yayın yapmaktadır. Türkiye üzerinden her ile yayın yapmasının yanında aynı şekilde tüm dünyadan da rahatlıkla dinlenebilir. İhlas holding tarafından kurulmuştur. Türkçe olarak yayın yapıyor. Merkezi Yenibosna İstanbul da bulunuyor. Aynı şekilde aynı isimle gazete, televizyon yayını da yapılıyor. Ulusal yayın yapan radyoyu isteyen herkes internet üzerinden de rahatlıkla dinleme imkanı bularak keyifli zamanlar geçirebilirler. Yayın akışı hafta içi bu şekilde oluyor; 06:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 08:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 09:00 Arkası Yarın, 09:30 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 10:00 Haberler, 10:05 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 11:00 Haberler, 11:05 İslam ve Toplum [Canlı], 12:00 Haberler, 12:05 Yarışsana, 13:00 Haberler, 13:20 Söz Sözü Açtı, 14:00 Haberler, 14:05 Benim Ailem, 15:00 Haberler, 15:05 İslam ve Toplum, 16:00 Haberler, 16:05 Dünya Dönerken [Canlı], 17:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 17:15 Dünya Dönerken [Canlı], 18:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 19:00 Makaleler Arasında, 19:45 Sözün Özü, 20:00 Huzura Doğru, 20:45 Masal Dünyası, 21:05 Tarihe Şan Verenler, 23:00 TGRT Haber Ortak Yayın, 02:00 Yolumuzu Aydınlatanlar, 03:00 İpek Yolu, 03:40 Huzura Doğru, 04:10 Sözün Özü, 04:25 Makaleler Arasında, 05:00 Aydınlığa Doğru.

Hafta sonu farklılıklar olarak hazırlanan yayın akışını dinlemek isteyenler dünyanın her yerinde kolayca dinleyebiliyorlar. Canlı yayın yaptığı gibi aynı zamanda ortak yayınlarda yapıyor. Televizyon yayını ile aynı şekilde izleme imkanı bulunur. Pek çok farklı konuda hazırlanmış yayınlar sayesinde konuşma ve eğlenceli programlar dinlemek isteyenler radyoda TGRT FM’i dinleyerek bu programlarda anlatılan konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Günün her saati dünyada neler oluyor merak ediyorsanız bu radyodan istediğiniz zaman güncel haberleri de dinleyebilirsiniz. Bu sayede televizyon açmaya gerek kalmadan aracınızdan haberleri dinleyebilirsiniz. Tarih hakkında yapılan sohbetler sayesinde tarihimiz hakkında merak ettiklerinizi dinleyebilirsiniz. Bu şekilde bilgi verici programlarla yayın yapan TGRT FM herkese hitap ediyor. Sabahları yayınlanan menkıbeleri dinlemek isteyenlerin sisteme giriş yapması yeterli olur. Aynı frekanstan istediğiniz her zaman kolayca dinleme imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul’dan dinlemek isteyenler 93.1 frekansından istedikleri zaman ayarlama yaparak dinleyebilirler. Canlı yayınlar sırasında canlı anlatılan konulara sizlerde mesaj göndererek eşlik edebilirsiniz. İstediğiniz zaman canlı yayın olması durumunda mesajını göndererek hissettiklerinizi ya da paylaşmak istediklerinizi yayında paylaşabilirsiniz. İnternet üzerinde sisteme giriş yaparak mesaj gönderilebilir. Pek çok farklı konular hakkında bu radyodan detaylı olarak bilgiler alarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Devamlı olarak farklı paylaşımlar yapılması sayesinde devamlı aynı konuları dinlemek yerine her zaman farklı konuları dinleme imkanı bulabilirsiniz. Yayına katılmak isteyenler iletişime geçerek paylaşılan konularda kendi fikirlerini de dinleyiciler ile paylaşabilirler. Programlarda tek kişi yerine çoğu zaman daha fazla kişi tartışma ortamında anlatımlar yapabilir. Güncel konulardan bahsedilmesi sayesinde merak ettiğiniz pek çok farklı konu hakkında yolda ya da evde otururken veya radyo dinlerken bilgi almanın kolaylığını sizlerde yaşayabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif olarak yayın yapmaya devam etmekte. Bu sayede istediğiniz her durumda frekanstan dinleme imkanını bulabilir ve bu sayede merak ettiğiniz programları kaçırmadan dinleme fırsatını bulabilirsiniz. 

neden radyo 7 yok neden battım

@

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : TGRT FM